Služby a produkty

Zákazníkům dodáváme jak jednotlivé dílčí služby, tak rozsáhlé komplexní kampaně. Umíme oslovit širokou veřejnost i úzce profilovanou skupinu. K tomu využíváme řadu produktů a služeb, které bychom Vám rádi představili.

Internetové aplikace

…ke svému chodu nepotřebují od uživatele více, než spuštěný internetový prohlížeč. Je úplně jedno, na jakém počítači je prohlížeč spuštěn a jaký operační systém počítač používá. O veškerý zbytek se postará program, který běží na internetovém serveru, a také administrátor, který centrálně udržuje program stále aktuální. Složité situace se stanou běžnou rutinou. Příkladem využití jsou publikační systémy, e-shopy, objednávkové systémy.

Webové stránky a webdesign

…kvalitní webové stránky znamenají dnes více, než luxusní tištěná vizitka. Na rozdíl od vizitky si Vaši webovou stránku najdou zákazníci i sami, pokud jim v tom pomůžete. Buďte vidět. Buďte struční. Buďte přímí a originální. Zaujměte perfektní funkcí a dokonalou grafikou.

Outdoor - venkovní reklama

…osloví široké spektrum zákazníků na veřejně dostupných místech
Billboardy – bigboardy – megaboardy - malé reklamní plochy. CLV - City ligt vitríny - městský mobilář, zastávky MHD, čerpací stanice, železniční stanice, volně stojící vitríny. Další formáty, oslovující zákazníky na ulicích a cestách. Navigační systémy - tabule a ukazatele.

Internetové kampaně

…cílená reklama v nejrychleji rostoucím mediálním segmentu osloví zákazníky doma i v zaměstnání
Vynikající poměr výkon/cena. Snadná měřitelnost účinnosti a možnost vysledování chování bez omezení množství, času a rozsahu. Přesnost a zacílení nesrovnatelné s ostatními médii.

Tištěná média

…reklamní prostor v novinách, časopisech a katalozích různého zaměření, formátu a četnosti
Noviny s celorepublikovou i místní působností. Časopisy se zaměřením na určitý segment čtenářů. Odborné časopisy. Katalogy a příležitostné publikace.

Reklamní předměty

…maličkosti, které má zákazník stále u sebe
Kalendářík, deštník s firemním logem či praktická potištěná paměť USB Flash mohou být denním společníkem. Golfový míček s potiskem nebo kšiltovka o víkendu. A reklamní škrabka na zamrzlá okna? Každé ráno celou zimu!

Rozhlas

…osloví zákazníka kdekoli, i když při tom bude mít zavřené oči.
Reklamní spoty do rozhlasového vysílání s celorepublikovým i místním pokrytím.

Televize

…těžký kalibr pro oslovení zákazníka
Kompletní servis televizní reklamy na klíč.

Tisk

…profesionální tiskové služby v jakémkoli množství i provedení
Katalogy, prospekty, letáky, billboardy, flybannery, vlajky. samolepky. Potisk reklamních předmětů z různých materiálů a různých tvarů. Vizitky, kalendáře, venkovní grafika, řezaná grafika. Výběr materiálů, všechny formáty a různé technologie.

Grafika a design

…Vaše grafická identita mluví za Vás
Loga, corporate identity, firemní grafika, webdesign, bannery, fotografie.

Světelná reklama

…upoutá pozornost i za tmy
Plastická písmena i celé sestavené nápisy. Reklamní panely. Pylony a totemy. Otáčivé prosvětlené reklamy připoutají zvýšenou pozornost svým pohybem.

Public Relations

…každý PR projekt je zcela individuální, i když zadání je podobné: zlepšení image firmy a jejích produktů a služeb, vytváření podmínek pro dosažení klíčových cílů. Komunikace s vnějším prostředím i uvnitř firmy.

Projekty a akce

…komplexní servis zastřeší dílčí aktivity
Rozsáhlé kampaně, mezinárodní projekty, výstavy a veletrhy. Zavedení firmy nebo výrobku na trh.

Mezinárodní projekty

…na projektech spolupracujeme s partnery v zahraničí.

© Copyright 2010-2024 zikapraha.cz